ПІДПОКРІВЕЛЬНІ ПЛІВКИ
та мембрани з ЧЕХІЇ

Гідроізоляція
Вітроізоляція
Пароізоляція

КУПУЙТЕ ТІЛЬКИ ЯКІСНИЙ ТОВАР ДЛЯ
ВАШОГО ДАХУ ВІД КОМПАНІЇ JUTA

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩІ ФЛАГМАНИ Juta

... надовго та надійно.

Євробар'єр Плюс
ЗАМОВИТИ

Гідробар'єр Д110
ЗАМОВИТИ

Паробар'єр VAP
ЗАМОВИТИ

Антиконденсат
ЗАМОВИТИ

Паробар'єр Н110
ЗАМОВИТИ
* Остаточну ціну та знижки уточнюйте у дилера

Вишлемо каталог з повним асортиментом підпокрівельних плівок,
мембран та аксесуарів

Кому відправити?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

JUTA історія розвитку компанії

У 1997 року чеська компанія JUTA a.s. запропонувала вітчизняним будівельникам сучасну технологію підпокрівельної та фасадної гідро-, паро- та вітроізоляції. Супердифузійні мембрани Евробарьер®, Ветробарьер® та плівки Антиконденсат®, Гідробарьер®, Паробарьер® стали символом нової технології та високої якості. Сьогодні JUTA a.s. є одним з найбільших виробників підпокрівельних плівок та супердифузійних мембран у Європі, на потужностях якого відбувається процес обробки сировини, створення волокон, тканин та виготовлення готової продукції. В асортименті JUTA a.s. більше 17 продуктів за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання у кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів та вентильованих фасадів. Продуктам довіряють понад 2 000 професіоналів будівельників в Україні, а також майстри покрівельники в ЄС, США, ПАР, Новій Зеландії. JUTA a.s. приділяє особливу увагу надійності та довговічності своїх продуктів. Регулярний лабораторний контроль на виробництві, європейська сертифікація та постійне тестування дозволяють контролювати кожну партію та досягати найкращих результатів якості готової продукції.

ПОДРОБНЕЕ СКРЫТЬ

ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО СИЛУ НАШИХ ТОРГІВЕЛЬНИХ МАРОК

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

У плівок та мембран JUTA найкращий в Україні та підтверджений європейськими випробуваннями захист від протікання:

1. Мембрани Евробарьер® витримують значні навантаження води – до двох з половиною метрів водяного стовпа.

2. Мембрани належать до першого класу гідроізоляції за європейськими нормами.

3. Після впливу УФ-випромінювання та високої температури плівки та мембрани JUTA залишаються водонепроникними.

4. І головне, мембрани Евробарьер® успішно витримали випробування справжнім дощем та сильним вітром під час тестування за німецькими нормами – «Тест на динаміку дощу».

МІЦНІСТЬ

Плівки та мембрани JUTA надміцні. Під час монтажу вони не тягнуться, не рвуться на місцях кріплення, не збираються у хвилі. Вони безпечні для будівельників і витримують значні вітрові та снігові навантаження.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Плівки та мембрани JUTA проходять регулярний заводський тест на старіння, який доводить, що навіть після 15-річного циклу експлуатації в даху вони зберігають свої головні властивості, водонепроникність та міцність на дуже високому рівні.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Мембрани виробництва JUTA завдяки унікальним властивостям захисту від вітру гарантовано захищатимуть теплоізоляцію в даху від вихолоджування. Теплоізоляція буде працювати на 100% проектної потужності та гарантовано зберігати тепло усередині Вашого будинку.

де купити вашу продукцію?

Наш контакт центр допоможе підібрати найближчу точку продажів. Залиште контакти і ми з Вами зв'яжемося:

наша продукція сертифікована

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

JUTA приділяє особливу увагу надійності та довговічності своїх продуктів. Тестування ключових параметрів плівок та мембран відповідно до вимог європейських норм, проведення спеціальних випробувань «на динаміку дощу» та «на старіння», європейська сертифікація та регулярний лабораторний контроль на виробництві дозволяють контролювати кожну партію та досягати кращих результатів якості готової продукції.

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ

В асортименті JUTA 14 плівок та мембран, за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання у кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів та вентильованих фасадів.

КРАЩІ КОМЕРЦІЙНІ УМОВИ

Вибираючи плівки та мембрани JUTA, Ви отримуєте оригінальні будівельні матеріали з підтримкою від постачальника, точну логістику, системну наявність усіх товарних позицій в Україні та найкращі комерційні умови на оригінальні будівельні матеріали.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРГІВЕЛЬНІ МАРКИ В УКРАЇНІ

Плівки та мембрани Гидробарьер®, Паробарьер®, Антиконденсат®, Євробарьер® та Ветробарьер®:
1. суворо відповідають заявленим технічним характеристикам, будучи найчеснішою та найточнішою пропозицією на Українському ринку.
2. це найпопулярніші торгові марки в Україні та оригінальні європейські продукти, сертифіковані в Україні.
3. це відповідальність та гарантія від виробника підтверджена сертифікатами, протоколами випробувань та технічними листами.