ПІДПОКРІВЕЛЬНІ ПЛІВКИ
та мембрани з ЧЕХІЇ

Гідроізоляція
Вітроізоляція
Пароізоляція

КУПУЙТЕ ТІЛЬКИ ЯКІСНИЙ ТОВАР ДЛЯ
ВАШОГО ДАХУ ВІД КОМПАНІЇ JUTA

МЕМБРАНИ ЕВРОБАРЬЕР® — призначені для професійної підпокрівельної гідро- та вітроізоляції в скатних дахах простих і складних конструкцій. Мембрани протестовані на динаміку дощу та класифікуються як стійкі до сильних дощових опадів. Вони стабільно зберігають водонепроникність та високі характеристики міцності до і після тесту на старіння. Мембрани Евробарьер® перешкоджають попаданню зовнішнього повітря в теплоізоляцію і сприяють збереженню теплофізичних властивостей усієї покрівельної конструкції.

ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ

ГИДРОБАРЬЕР® — класичні підпокрівельні плівки, які призначені для застосування переважно в скатних дахах простих конструкцій. Вони виконують роль захисту підпокрівельного простору від намокання. Для досягнення стабільних показників водонепроникності виробник тестує плівки згідно EN 13859-1;2 Anex C трьома способами: утримування стовпу води, водостійкість і тест на старіння. Після тесту на старіння показники водонепроникності плівок Гидробарьер® залишаються без змін.

ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ

ПАРОБАРЬЕР® — Пароізоляційні плівки та мембрани для захисту теплоізоляції від впливу водяної пари з внутрішньої сторони приміщення в конструкціях скатних дахів, плоских дахів, стін та перегородок.
Паробарьер® об’єднує п’ять професійних продуктів, за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання при проектуванні пароізоляції у приміщеннях з різними вологими режимами у приватному, комерційному та промисловому будівництві.

ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ

МЕМБРАНА ВЕТРОБАРЬЕР® — призначений для захисту теплоізоляції від намокання та впливу вітру в системах навісних вентильованих фасадів. Ветробарьер® за своїми властивостями та характеристиками відповідає рекомендаціям ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будівель». Ветробарьер® сприяє кращому утепленню стін і має практичне підтвердження теплової ефективності застосування по результатам випробувань у НДІБК.

ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ

АНТИКОНДЕНСАТ® — поліпропіленова плівка, розроблена спеціально для застосування як основна підпокрівельна гідроізоляції в холодних горищах під металочерепицею.

ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩІ ФЛАГМАНИ Juta

... надовго та надійно.

Євробар'єр Плюс
ЗАМОВИТИ

Гідробар'єр Д110
ЗАМОВИТИ

Паробар'єр VAP
ЗАМОВИТИ

Антиконденсат
ЗАМОВИТИ

Паробар'єр Н110
ЗАМОВИТИ
* Остаточну ціну та знижки уточнюйте у дилера

Вишлемо каталог з повним асортиментом підпокрівельних плівок,
мембран та аксесуарів

Кому відправити?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

JUTA історія розвитку компанії

У 1997 року чеська компанія JUTA a.s. запропонувала вітчизняним будівельникам сучасну технологію підпокрівельної та фасадної гідро-, паро- та вітроізоляції. Супердифузійні мембрани Евробарьер®, Ветробарьер® та плівки Антиконденсат®, Гідробарьер®, Паробарьер® стали символом нової технології та високої якості. Сьогодні JUTA a.s. є одним з найбільших виробників підпокрівельних плівок та супердифузійних мембран у Європі, на потужностях якого відбувається процес обробки сировини, створення волокон, тканин та виготовлення готової продукції. В асортименті JUTA a.s. більше 17 продуктів за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання у кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів та вентильованих фасадів. Продуктам довіряють понад 2 000 професіоналів будівельників в Україні, а також майстри покрівельники в ЄС, США, ПАР, Новій Зеландії. JUTA a.s. приділяє особливу увагу надійності та довговічності своїх продуктів. Регулярний лабораторний контроль на виробництві, європейська сертифікація та постійне тестування дозволяють контролювати кожну партію та досягати найкращих результатів якості готової продукції.

ПОДРОБНЕЕ СКРЫТЬ

ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО СИЛУ НАШИХ ТОРГІВЕЛЬНИХ МАРОК

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

У плівок та мембран JUTA найкращий в Україні та підтверджений європейськими випробуваннями захист від протікання:

1. Мембрани Евробарьер® витримують значні навантаження води – до двох з половиною метрів водяного стовпа.

2. Мембрани належать до першого класу гідроізоляції за європейськими нормами.

3. Після впливу УФ-випромінювання та високої температури плівки та мембрани JUTA залишаються водонепроникними.

4. І головне, мембрани Евробарьер® успішно витримали випробування справжнім дощем та сильним вітром під час тестування за німецькими нормами – «Тест на динаміку дощу».

МІЦНІСТЬ

Плівки та мембрани JUTA надміцні. Під час монтажу вони не тягнуться, не рвуться на місцях кріплення, не збираються у хвилі. Вони безпечні для будівельників і витримують значні вітрові та снігові навантаження.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Плівки та мембрани JUTA проходять регулярний заводський тест на старіння, який доводить, що навіть після 15-річного циклу експлуатації в даху вони зберігають свої головні властивості, водонепроникність та міцність на дуже високому рівні.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Мембрани виробництва JUTA завдяки унікальним властивостям захисту від вітру гарантовано захищатимуть теплоізоляцію в даху від вихолоджування. Теплоізоляція буде працювати на 100% проектної потужності та гарантовано зберігати тепло усередині Вашого будинку.

де купити вашу продукцію?

Наш контакт центр допоможе підібрати найближчу точку продажів. Залиште контакти і ми з Вами зв'яжемося:

наша продукція сертифікована

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

JUTA приділяє особливу увагу надійності та довговічності своїх продуктів. Тестування ключових параметрів плівок та мембран відповідно до вимог європейських норм, проведення спеціальних випробувань «на динаміку дощу» та «на старіння», європейська сертифікація та регулярний лабораторний контроль на виробництві дозволяють контролювати кожну партію та досягати кращих результатів якості готової продукції.

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ

В асортименті JUTA 14 плівок та мембран, за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання у кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів та вентильованих фасадів.

КРАЩІ КОМЕРЦІЙНІ УМОВИ

Вибираючи плівки та мембрани JUTA, Ви отримуєте оригінальні будівельні матеріали з підтримкою від постачальника, точну логістику, системну наявність усіх товарних позицій в Україні та найкращі комерційні умови на оригінальні будівельні матеріали.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРГІВЕЛЬНІ МАРКИ В УКРАЇНІ

Плівки та мембрани Гидробарьер®, Паробарьер®, Антиконденсат®, Євробарьер® та Ветробарьер®:
1. суворо відповідають заявленим технічним характеристикам, будучи найчеснішою та найточнішою пропозицією на Українському ринку.
2. це найпопулярніші торгові марки в Україні та оригінальні європейські продукти, сертифіковані в Україні.
3. це відповідальність та гарантія від виробника підтверджена сертифікатами, протоколами випробувань та технічними листами.